Umów się na wizytę: 883 686 600

Nazywam się Paulina Zawadzka

Zawód dietetyka jest dla mnie zarówno pasją jak i codzienną pracą. Zdrowe odżywianie oraz prozdrowotny styl życia interesowały mnie od lat nastoletnich, dlatego wybrałam dietetykę.

Skończyłam studia wyższe licencjackie na kierunku dietetyka na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach oraz studia wyższe magisterskie na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Uczestniczę również w wielu kursach dotyczących żywienia, zdobywając nową wiedzę i umiejętności.

Jako dietetyk swoją pracę zaczęłam w Szpitalu Powiatowym w Węgrowie w 2012 roku. Od 2013 roku prowadzę własną Poradnię Dietetyczną „Zdrowe Odżywianie”.

Świadczę usługi z zakresu poradnictwa żywieniowego oraz posiadam specjalistyczny sprzęt niezbędny przy pracy dietetyka. Mam doświadczenie w prowadzeniu pacjentów i układaniu skutecznych indywidualnych diet. Ponadto zajmuje się prowadzeniem wykładów i prelekcji dla szkół i innych instytucji.

Najczęściej pracuje z pacjentami z nadwagą i otyłością, zarówno z dziećmi jak i dorosłymi. Pomagam dopasować dietę w takich chorobach jak m.in.: cukrzyca typu I i II, cukrzyca ciążowa, insulino oporność, nadciśnienie tętnicze, miażdżyca, hiperlipidemia, zespół metaboliczny, refluks, zgaga, zespół jelita drażliwego, problemy trawienne, celiakia, zaparcia, choroby tarczycy w tym hashimoto, anemia, dna moczanowa i innych.

Moimi zainteresowaniami są zioła i ich działanie, dlatego też skończyłam kurs zawodowy zielarz fito terapeuta.

Moim hobby jest ogrodnictwo i gotowanie, dlatego przepisy, które są w jadłospisach sprawdzam w swojej kuchni.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam do skorzystania z moich usług.

Spinner
Ładowanie...

Dbamy o twoją prywatność!

Korzystanie z plików cookie pozwala nam zapewnić ci większa wygodę w korzystaniu z serwisu, a nam pomoże się rozwijać